Czy ból głowy może być na skutek moich doświadczeń i narkozy ?

Witam, od dwóch tygodni boli mnie głowa. Jest raczej ból mały do umiarkowanego nie biorę tabletek przeciwbólowych. Ból głowy w rożnym natężeniu trwa cały dzien. Boli w różnych miejscach ponprzebudzeniu najczęściej cmi lewa skroń, następnie czoło i lewe oko (nad brwią lub w dole przy nosie ) w ciągu dnia czuje czasami ucisk na wysokości ucha i momentami ból szyi do wysokości ucha. Ból jest raczej jednostronny (lewy) chociaż czasami obejmuje obie strony. Martwi mnie długi czas trwania. Dwa tygodnie temu przeszłam zabieg usunięcia obumarłej ciąży w znieczuleniu ogólnym (trwało okolo15min) czy takie bole mogą być objawem stresu ( chociaż wydawało mi się ze dość spokojnie przeżyłam poronienie) wcześniej cały czas martwiłam się czy wszystko będzie. Czy takie objawy mogą być na skutek moich doświadczeń, narkozy ? Boje się najgorszego - guza. Nie mam zawrotów głowy, mdłości, zachwiań równowagi itp. Śpię dobrze ból mnie nie wybudza w nocy.za tydz mam wizytę u neurologa ale będę wdzięczna za odp już teraz

Wydaje mi się, że nie ma podstaw do podejrzwania guza; Spokojnie, mam nadzieję, że nastąpi poprawa;
Na pewno były stresy; znieczulenie, napięcie mięśni karku ; Do spokojnej pełnej konsultacji neurologicznej!
Pozdrawiam i zapraszam