Czy ból piersi może być spowodowany karmieniem?

Witam Mam 31 lat a od 8 miesięcy jestem szczęśliwą mamą. Córkę karmiłam piersią koło miesiąca niestety miałam mało pokarmu a moja córcia była strasznym głodomorkiem i musiałam przejść na mleko modyfikowane. I tu moje pytanie od paru dni strasznie boli mnie lewa pierś ból promieniu aż pod ramię i w okolicy pachy. Czy to może być związane z pokarmem, który może jeszcze być w piersi czy to raczej związany ból z czymś innym? Proszę o pomoc i dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy mleko wypływa z brodawki? Czy pierś jest ze wzmożonym uciepleniem obrzek zaczerwienienie? Wskazana wizyta u lekarza ginekologa