Problemy z karmieniem piersią u 38-latki

Mam problem z karmieniem córki karmilam ja piersią potem musiałam dikarmiac bo strasznie płakała ale w nocy tylko pierś teraz nawet w nocy chce butelkę bardzo chce karmić piersią i mam pokarm co zrobić żeby Mala tak niedenerwpwala się przy piersi byłam z córką u pediatry i wszystko jest w porządku i pediatra nie ma pojęcia co jest przyczyną .Mala po przebudzeniu je chętnie po jakiś 5,10 min puszcza nerwowo szuka piersi i tak w kółko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję spróbować ściągnąć Pani mleko i podać je w butelce. Być może ssanie z piersi jest dla dziecka zbyt dużym wysiłkiem.