Czy ból w nadgarstkach może świadczyć o stanie zapalnym?

Witam ;) mam problemy ,, chyba z stanami zapalnymi stawów ", zaczęło się parę lat temu od nadgarstka prawego strasznie bolał i strasznie puchł,pojawił się gaglion, ręka była bez urazu dostałam zastrzyk blokady zaczął boleć drugi nadgarstek, też dostałam blokadę jest ok tylko od jakiś 4 miesięcy co jakiś czas bolało mnie kolano i teraz mi spuchlo i boli od ok. Tyg cały czas i ledzwien jak się odchylee do tyłu lub sie schyle bol noe do zniesienia

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, wizyta u ortopedy być może także u reumatologa.
Pozdrawiam