Czy bóle jajników i duża senność od 8. dnia po stosunku przy stosowaniu doustnej antykoncepcji może być objawem ciąży?

Dzień dobry! Czy bóle jajników (szczególnie jednego) i duża senność od 8. dnia po stosunku przy stosowaniu doustnej antykoncepcji może być objawem ciąży? Przyjmuję skrupulatnie tabletki Yasminelle i do końca opakowania została mi jedna tabletka, którą przyjmę jutro.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jest naprawdę znikome - nie ma powodów do niepokoju.