Czy bóle krzyża mogą być spowodowane tyłozgięciem macicy?

Mam 36 lat za soba juz 3 ciaze (1 poronienie we wczesnej ciazy 5/6tc) a teraz jestem znowu na poczatku 6tc, wczoraj przestaly mnie bolec piersi (dalej sa mocno powiekszone) a do tego strasznie boli mnie krzyz staram sie lezec, biore duphaston 2x1 wzielam juz buscopan i troche przeszlo ale strasznie sie martwie. nie mam plamien, tylko brzuch mnie delikatnie pobolewa czy te bole krzyza moga byc spowodowane tylozgieciem macicy.czy cos jeszcze moge zrobic aby ewentualnie pomoc ciazy sie utrzymac

Witam. Objawy jak najbardziej mogą być wynikiem tyłozgięcia macicy. Proszę jak najwięcej odpoczywać w pozycji leżącej i przyjmować leki zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.