Czy wady kręgosłupa i tyłozgięcie macicy mogą mieć wpływ na ciążę?

Czy takie schorzenia jak: dyskopatia na odcinku L5-S1, poglebiona lordoza, rotoskolioza - to jesli chodzi o choroby, wady kregoslupa, a jesli chodzi o choroby, wady ukladu rozdroczego to - tylozgiecie macicy, drobne pecherzyki na jajnikach, jajniki powiekszone, nieregularne cykle miesiaczkowe, podejrzenie PCOS moga miec wplyw na moja plodnosc, szanse na zajscie w ciaze, donoszenie ciazy, porod? Czy to wszystko sie ze soba koliguje i ma na to wplyw?

Dobry Wieczór,
Nie mogę wypowiadać się co do przyczyn ginekologicznych.
Co do wad kręgosłupa nie powinny mieć wpływu na ewentualne zajście i donoszenie ciąży.
Mogą być problemy z porodem drogami natury dlatego w takich przypadkach rozważa się rozwiązanie przez cięcie.
Pozdrawiam.