Czy brak dolegliwości w ciąży może oznaczać coś złego?

Witam, Mam 26 lat i niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży. Ostatnią miesiączke miałam 28 stycznia. Beta hcg z 24 lutego to 390mlU/ml a z 26 lutego 1061,38 mlU/ml. Oprócz braku miesiączki nie odczuwam żadnych objawów, nie mdli mnie, nie wymiotuję, nie bolą mnie piersi. Czy to może oznaczać coś złego? Bardzo się martwię

Dzień dobry, dolegliwości związane z ciążą nie muszą występować u każdej kobiety. Jeżeli nie występują niepokojące objawy (np. plamienia, krwawienia, skurczowe bóle brzucha) i regularnie zgłasza się Pani na kontrole ginekologiczne, nie powinno być powodów do niepokoju.