Czy brak snu mógł wpłynąć na zanik miesiączki?

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 29 marca. Zmagam się z niedoczynnością tarczycy (przyjmuję hormon od stycznia). Dwa ostatnie cykle miały 34 i 29 dni. Dziś mija 37 dzień od ostatniej miesiączki, a ja nadal nie mam miesiączki. Z ostatnich badań i konsultacji z lekarzem (2tyg temu) wynika,że wyniki krwi (THS,glukoza,FT4,FSH,LH) są idealne.W kwietniu byłam przeziębiona i miałam bardzo aktywne 2 tyg praktycznie bez snu, czy to mogło wpłynąć na długość cyklu,brak miesiączki? Zapłodnienie wykluczam.

Lek. Tomasz Budlewski

Mogło wpłynąć jeżeli krwawienie nadal nie wystąpiło proszę zgłosić się do ginekologa