Czy brązowe plamienie świadczy o zaburzeniach hormonalnych?

Witam :) mam 20lat. Od 7 lat mam okres, niestety jest nieregularny. Ostatni okres mialam 10 lipca. Zawsze kiedy mam dni plodne czuje objawy ( kucie jajnika, bol piersi). Zaniepokoilo mnie brazowe plamienie. Lekko boli mnie brzuch. Czy moze to oznaczac, ze sa to jakies zaburzenia hormonalne, ciaza, czy po prostu owulacja?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć