Czy brązowe plamienie może być oznaką infekcji?

witam.okres mialam na poczatku listopada ,dwa dni przed dniami plodnymi kochalismy sie z mezem bez zabezpieczenia,teraz mam od 3 dni plamienie koloru brazowego,jestem dwa dni przed okresem,czy to moze byc oznaka jakiejs powaznej infekcji .

witam,
plamienie może być po prostu rozpoczynającym się krwawieniem miesiączkowym,
może też być związane z wczesną ciążą, lub rzeczywiście być objawem infekcji płciowej.