Czy brązowe plamy na ręce należy usunąć?

Witam. Mam dwie plamki na palcach lewej ręki. Plamki mam już od ponad miesiąca. Kolor brązowawy. Poczekać jeszcze jak samo zejdzie, czy lepiej iść do lekarza ? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam. Życzę wszystkim dużo zdrowia :)

Dzień dobry,

Jeśli jest Pan zaniepokojony brązowymi plamkami, które pojawiły się na ręce najlepiej skonsultować się z lekarzem. Specjalista oceni ich stan i w razie potrzeby zaproponuje odpowiednie dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.