Czy brodawki na penisie moga powodowac ból?

Dzień dobry Mam pytanie czy brodawki na penisie mogą powodować kojący ból?? A jak mogą to muszą być widoczne gołym okiem . Kolejne pytanie. Czy pod jezykem jak widać zwisajace po obu bokach języka tak jak blonka może to być spowodowane hpv.?? I czy jest jakaś maści antywirusowe na takę zmiany pod jezykem. To wygląda jak by zwisala skóra pod jezykem. Dziękuję o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli chodzi o penisa proponuję udać się do urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Natomiast co do jamy ustnej proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Raczej brodawki nie bolą. Aby stwierdzić brodawki musi być widoczna. "zmiany" pod językiem to najprawdopodobniej ujścia gruczołów podzuchwowych. Dla pewności sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.