Zmiana pod językiem a HPV

Dzień dobry Mam pytanie czy brodawki na penisie mogą powodować kojący ból??. Czy nie ma objawów bólowych. Kolejne pytanie. Czy pod jezykem jak widać zwisajacy tak jak blonka może to być spowodowane hpv.?? I czy jest jakaś maści antywirusowe na takę zmiany pod jezykem. To wygląda jak by zwisala skóra pod jezykem. Dziękuję o pomoc

Aleksander Ropielewski

Kłykciny moga powodowac dolegliwości bólowe. Odnośnie zmiany pod językiem nie jestem w stanie się wypowiedzieć bez jej zobaczenia. Z opisu wynika, że może to być fizjologicznie występujące wędzidełko języka.