Czy chłoniak anaplastyczny typu T w pierwszym rzucie choroby jest uleczalny?

mam poczucie winny ,ze nie zostały wczesniej zauwazone objawy u syna.Mieszkam z zona i ej rodzina,czy chłonniak anaplastyczny typu T w pierszym rzucie choroby jest uleczalny ? OBJAWY były ale dopiero w 4 stopniu zostały diagnozowane.syn zył od pierwszej chemi 7 miesiecy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z pewnością nie powinien się Pan obwiniać. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym dziecka.