Czy chorując na SMA można stosować kwas hialuronowy?

Witam, Męczy mnie ostatnio kwestia modelowania nosa kwasem hialuronowym. Niestety mam obawy co do takiego zabiegu gdyż choruje na SMA Typ Iii i nie jestem pewna co do przeciwwskazań. Rozumiem że z botoksu mogę całkowicie zrezygnować, ale czy na kwas mam szansę?

Wątpię, aby jakikolwiek lekarz podjął się u Pani zabiegu. Ale w Warszawie jest dużo klinik oferujących usługi z zakresu medycyny estetycznej, zawsze warto skonsultować się z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej.