Czy ciąża jest możliwa?

ostatnią miesiączkę miałam 1 października, długość mojego cyklu to około 33 dni, więc następną miesiączkę powinnam dostać 3 listopada. 12 października uprawiałam seks. będąc pewna, że owulację mam za tydzień postanowiliśmy kochać się bez zabezpieczenia. jednak kolejnego dnia na kontroli u ginekologa lekarz powiedział mi, że już mam owulację. czy to możliwe żabym była w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża w opisanym przypadku jest prawdopodobna. Dla pewności w przypadku opóźnienia się krwawienia miesiączkowego proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( wtedy powinien być diagnostyczny). Pozdrawiam