Czy ciąża jest prawdopodobna?

Witam!
Mam ogromną prośbę. Postaram się dokładnie opisać sytuacje i chciałabym żeby ktoś mi pomógł. 12 października zażyłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną (ostatnią gdyż chciałam je odstawić i starać się o dziecko) 15.10 dostałam okres, który trwał do 18go, 20.10 byłby termin następnej tabl. ale jak wspominałam już jej nie brałam. 23-24 odbyłam stosunek, ale niepełny (choć wiem, że zawsze jest prawdopodobieństwo, że plemniki i tak się przedostały. Z tym, że podobno nie powinnam zaraz po odstawieniu tabletek mieć dni płodnych.

Kolejny stosunek, tym razy pełny, odbył się ok 6-8.10, miesiączkę powinnam, przy normalnym zażywaniu tabl. dostać 12-13.11, ale się nie pojawiła i tak naprawdę nie zastanawiałabym się nad tym bo wiem, że po odstawieniu hormonów może się wszystko przestawić, ale czułam przed tym terminem takie bóle w podbrzuszu jak zawsze w przeddzień lub dzień pojawienia się miesiączki, a skoro jej nie mam do dziś (17.11), a bóle podbrzusza się ciągle utrzymują-są odczuwalne tak naprawdę o każdej porze dnia, czy to rano, czy południe, czy wieczór, czy noc i dodatkowo czuję lewy jajnik.
Od kilku dni bardzo często oddaje mocz i czasem mam wrażenie, że go nie utrzymam, a dziś zaczęły mnie boleć brodawki. Jestem zagranicą więc kontakt z lekarzem i wyjaśnienie dokładnie problemu mam utrudnione, dlatego zwracam się z prośbą rozpatrzenia tych objawów i wyjaśnienie co może być przyczyną mojego stanu?
Wydaje mi się, że ciąża jest mało prawdopodobna, choć bardzo bym chciała :)
Pozdrawiam i proszę o informację

Witam serdecznie!

Ciąża jest jak najbardziej prawdopodobna. Objawy, które Pani opisuje ani ciąży nie wykluczają, ani nie potwierdzają. Być może są to objawy związane ze zbliżającą się miesiączką. Po odstawieniu tabletek, jak sama Pani słusznie zauważyła, cykle mogą być nieregularne, krwawienie może zmienić swój charakter. Myślę, że najbardziej wiarygodnym rozwiązaniem byłoby wykonanie testu ciążowego. Jako że termin spodziewanej miesiączki już minął, powinien być już wiarygodny.

Pozdrawiam