Prawdopododobieństwo ciąży u 21-latki

Witam! 10.10 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Po 3 godzinach wziełam escapelle. Tydzien po przyjeciu tabletki dostałam krwawienia( ginekolog stwierdzil ze mogł być to okres) W dni spodziewanej miesiączki (30.10) wykonałam test- negatywny. 13.11 byłam u ginekologa, pow że w macicy nic nie ma, nie jestem w ciąży. 17.11 dostałam miesiączki. Czy istnieje prawdopodobieństwo że mogę byc jednak w ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli był to Pani jedyny stosunek płciowy w podanym przedziale czasowym to nie ma możliwości ciąży.
Pozdrawiam