Czy ciąża jest możliwa, jeśli wynik bhcg wyszedł 0,1 mIU/ml?

Jeśli test z krwi dał wynik 0,1 mIU/ml, to czy ciąża jest możliwa? Witam.Od daty spodziewanej miesiączki mijają już 2 dni. W 9 dniu cyklu współżyłam bez zabezpieczenia, lecz nie do końca (stosunek przerywany). Do tej pory nie dostałam miesiączki. Trzy tygodnie od stosunku zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Dwa dni po terminie spodziewanej miesiączki kolejny test - również negatywny - i tego samego dnia test z krwi, który dał wynik 0,1 mIU/ml. Natomiast występują u mnie okropne bole podbrzusza szczegolnie z lewej strony, ktore towarzysza przez caly dzien oraz bol promieniujacy do nóg.Proszę mi powiedzieć, czy uzyskując negatywny wynik z krwi, po 23 dniach od stosunku, istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jest to bardzo mało prawdopodobne, zwłaszcza, że testy z krwi również są ujemne. Z powodu dolegliwości bólowych i braku miesiączki powinna jednak Pani udać się do ginekologa.