Czy ciemnobrunatna wydzielina jest normalna u osoby stosującej tabletki Vibin min?

Witam, mam 23lata i lekarz przepisał mi Vibin mini, aby zaleczyć guzełkowate jajniki. 23i24dnia brania leków wymiotowałam z powodu grypy, następne tabletki biorę regularnie. Od dnia wymiotów mam ciemnobrunatną wydzielinę, trwa to już 10dni. Czy to jest normalne, czy mam się martwić? Brać dalej tabletki(zostały cztery placebo)?Potrzeba wizyty u ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

tak wskazana wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.