Czy mogłabym zacząć stosować Vibin po normalnej 7-dniowej przerwie?

Dzień dobry, moja ginekolog zmieniła mi tabletki antykoncepcyjne z Qlairy na Vibin a następnie Vibin Mini. Vibin stosowałam przez 1 miesiąc i dobrze się przy nich czułam. Następnie zaczęłam Vibin Mini i niestety od tygodnia mam krwawienia oraz tragiczną cerę. Generalnie słabo się po nich czuję i chciałabym wrócić do Vibin. Kończę już opakowanie Vibin Mini (za parę dni zaczynam tygodniową przerwę) i niestety nie zdążę przed tym odwiedzić mojej lekarz. Czy mogłabym zacząć stosować Vibin po normalnej 7-dniowej przerwie po Vibin Mini? Dodam tylko, że mam problemy hormonalne - wysoki progesteron i prolaktynę, na której obniżenie stosuję inne leki. Dziękuję!

Mam nadzieję, że przez 7 dni przerwy rozumie Pani przyjmowanie w tym czasie tabletek placebo (białych). Tak, może Pani po skończeniu całego opakowania Vibin Mini od razu zacząć brać Vibin, od tabletek aktywnych ( żółtych).