Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy czopki Distreptaza spowodowały opóźnienie miesiączki?

Witam, wykryto u mnie torbiel na jajniku po lewej stronie niby nie jest groźny ale gin zaleciła mi leki na wchłonięcie. Brałam czopki distreptaza 6 szt. Przez ten czas strasznie bolal mnie brzuch z lewej strony gdy skończyłam brać czopki miałam gorączkę 38 i czułam się strasznie osłabiona. Okres miałam dostać 24.11 do dziś nie dostałam spóźnia mi się aż 10 dni nigdy tak nie miałam. Czy to możliwe że te czopki tak silnie na mnie działają? Strasznie się martwię dlaczego się tak spóźnia.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Krwawienie i ból w ciąży

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy