Czy dam radę wyleczyć depresję tylko lekiem Lamotrygina?

Witam. Mam pytanie, zaczynam brać lamotrygine docelowa dawka 50-0-100 czy sam ten lek udźwignie depresje?

Dzień dobry, warto pamiętać, że niestety farmakoterapia przede wszystkim tłumi objawy zaburzeń depresyjnych. Warto do leczenia farmakologicznego dołączyć psychoterapię. To na terapii odnajdzie Pan przyczyny swojej depresyjności i realizując cele zadba Pan o to by dokonać zmian w swoim życiu, które pomogą poradzić sobie z depresją definitywnie.
Pozdrawiam A. Pacia