Czy dawka Euthyroxu powinna zostać zmieniona?

Czy powinnam zmienic dawke leku euthyrox? Od kilku lat przyjmuje dawke 37.5 z powodu zdiagnozowania niedoczynnosci tarczycy. Od 4 miesiecy przyjmuje lek mozarin atakze spozywam wiele wodorostow. TSH spadlo nieznacznie ponizej normy. Czy powinnam odstawic euthyrox? Czy mozarin mogl miwc taki wplyw na tarczyce?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i odpowiednią modyfikacja dotychczasowego leczenia