Czy taka dawka Euthyroxu jest prawidłowa?

Witam, mam 34 lata I niedoczynnosc tarczycy. Przeszlam na dobra dieter I udalo mi sie schudnac 10kg. Niestety przy obecnej covidowej sytuacji mam problem ze zrobieniem badan krwi by sprawdzic czy wszystko jest ok Domuslam sie ze spadek wagi pewnie wplynal na tarczyca I NIE wiem czy powinnam zmienic dawke eutyroxu czy nie, w tej chwili biore 75.

Dzień dobry,

w większości, laboratorium pracuje standardowo. Jeżeli ma Pani problem ze zrobieniem badań krwi, to proszę znaleźć inny punkt poboru. Po otrzymaniu wyników, proszę skonsultować się z endokrynologiem, który w obecnej sytuacji dobierze odpowiednią dawkę leku.