Starania o ciążę i wyniki badań hormonalnych u 25-latki

Witam, mam 25 lat, zaczynamy z mezem starania o dziecko. Ginekolog zlecil mi badania TSH i AntyTPO anty TG. Wyniki badan to : tsh 3,036 norma 0,55-4, antyTPO :0,28 norma 0-5,61, abtyTG:4,27 norma 0-4,11. Zalecil mi dawke eutyroxu 50 1x1 tabletka i wykonac badania za 4 tyg ponownie. Stwierdzil niedoczynnosc tarczycy. Czy moge miec problem z zajsciem i utrzymaniem ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze . proponuje kierować się zaleceniami lekarza badającego