Dawka leku przy chorej tarczycy

Mam chora tarczyce i obecnie jestem w Angli i mam problem z dostepem do endykrynologa mam wynik 0,49 jaka dalej mam brac dawke bo bralam100/75 potem 100/100 a miAlam niedoczynnosc i teraz nie wiem jaka dawke brac bo staram sie o dziecko Mam 41lat

Po modyfikację dawkowania leków należy zgłosić się do lekarza, który prowadzi leczenie.