Czy dedimery na poziomie 574 mogą świadczyć o zakrzepicy?

Dzień Dobry, mężczyzna 27 lat, Czy dedimery na poziomie 574 mogą świadczyć o zakrzepicy?, Crp- 0,04, czas APTT- 27,4 s , Fibrynogen 257, PT, INR- 12,33, INR- 1,07 Wskaźnik protobinowy- 12,33- wszystko w zakresach normy mocznik, kreatynia, kwas moczowy w normie morfologia, wszystkie parametry w normie, leukocyty 4,3 erytrocyty- 4,5 , płytki krwi- 200, alat, aspat w normie, tsh także, cholesterol 143, triglicerydy 70, amylaza w normie, pierwiastki sód i potas- norma, hemoglobina 14,2

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? konieczne jest zestawienie wyników z obrazem klinicznym proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badania