Czy depresja zmienia sposób patrzenia na świat?

Czy depresja 3 miesieczna zmienia styl naszego życia Pojmowania świata zachowanie czy po wyleczenia wraca wszystko do całkowitej normy ?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Depresja ma swoje odzwierciedlenie w zapisie EEG, w częściach czołowych następuje zwolnienie czynności szybkiej, co przekłada się na procesy poznawcze, w tym spostrzeganie, pamięć uwagę i myślenie. Wyleczenie odwraca ten proces im szybciej Pani zacznie tym lepiej, zachęcam do konsultacji z psychologiem