Czy dolegliwości zagrażają maleństwu?

Witam serdecznie. Jestem w 25 tygodniu 3 ciąży. Od jakiegoś czasu ma uporczywy ból w prawej pachwinie. Promieniuje do prawego uda oraz mam wrażenie że powoduje puksowanie i kłucie w okolicach warg sromowych. W poprzednich ciąźach nie miałam takich dolegliwiości. Dodam że zakończone byly cc ze wzg na brak postepów porodu. Czy dolegliwości zagrażają maleństwu? Jak sobie z nimi radzić?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , opis może wskazywać na problemy z biodrem