Czy doszło do zapłodnienia przez preejakulat?

Czy mogę być w ciąży? 26 listopada mój chłopak dotykał mnie penisem po pośladku, gdy leżałam na boku. Nie wiem czy pojawił się preejakulat,ale jeśli tak to czy mógł spłynąć do pochwy? Ponadto mój chłopak ma stulejkę i mówi, że nawet jeśli był to przez warstwę skóry nie miało jak wypłynąć, ale nie wiem czy faktycznie tak jest. Miałam wtedy dni niepłodne(4 dni później miałam dostać okres). Później wszystkie miesiączki dostawałam regularnie. Ostatnio jednak jestem bardziej zmęczona i mam wrażenie, że mój brzuch jest trochę większy(chyba, że tak sobie wmówiłam)
KOBIETA, 20 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Sytuacja przez Panią przedstawiona nie mogła doprowadzić do ciąży.

Warto zgłosić się do lekarza rodzinnego oraz ginekologa w celu kontroli. Zwiększający się obwód brzucha i zmęczenie mogą być objawem problemów zdrowotnych,np.niedoczyność tarczycy.