Możliwość zapłodnienia poprzez petting w dni niepłodne

Witam. Mam taki problem: w dni niepłodne mojej dziewczyny, uprawialiśmy peeting- dokładniej ocieranie nagich miejsc intymnych ( dodam że mam stulejkę i możliwość ściągnięcia skóry z żołędzia jest niemożliwa). Penis nie miał styczności z pochwą, a tylko z wargami sromowymi. Na penisie nie było żadnego preejakulatu, natomiast przez ułamek sekundy dotknałem pochwy czubkiem skórki na której była odrobina preejakulatu. Dziewczyna natychmiast poszła się umyć gorącą wodą. Czy możliwa jest ciąża?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli prawidłowo ocenili Państwo, że są to dni niepłodne (chodzi o kilka dni tuż przed krwawieniem miesiączkowym) to nie ma możliwości ciąży.