Masturbacja i petting z kobietą a możliwość zapłodnienia

Coś mnie bardzo męczy i chciałbym się z tym Państwu podzielić. W sobotę masturbowałem się ok 18 godziny. Nie zdążyłem umyć rąk i penisa, gdyż szybko wychodziłem z domu. Około 5-6 nad ranem robiłem dobrze pewnej kobiecie ręką, a potem przez chwilkę ocierałem się moim penisem o jej pochwę. Potem nie doszło do stosunku. Wiem że to głupie ale się martwię. Wiem też że prawdopodobieństwo ciąży jest małe, ale chciałbym wiedzieć czy mogło dojść do zapłodnienia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry!

Nie jest możliwe zapłodnienie brudnymi dłońmi, ponieważ w tak niekorzystnych warunkach (sucho, zimno, poza ciałem, na powietrzu itp.) plemniki giną niemal od razu.

Ryzykownym kontaktem jest jednak ocieranie członka o wejście do pochwy. Preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.

Pozdrawiam!