Wytrysk miał miejsce poza pochwą – czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam,
po stosunku z kobietą umyłem dokładnie członka, wytrysk miał miejsce pomimo prezerwatywy poza pochwą mojej kobiety, ale potem, kiedy umyłem penisa pod wodą dokładnie, doszło do erotycznych gierek, kiedy główka penisa weszła w jej pochwę.
Czy może dojść do zapłodnienia w taki sposób? Oczywiście wtedy nie miałem kolejnego drugiego wytrysku, to były „zabawy”.

Witam,
przezroczysta wydzielina wypływająca z członka to preejakulat, naturalny lubrykant mogący jednak zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. Dodatkowo, istnieje ryzyko, że po poprzedniej ejakulacji pozostała niewielka ilość spermy.
Ryzyko ciąży niestety w takiej sytuacji istnieje, choć nie jest ono bardzo duże. Warto zapytać partnerkę, w której była fazie cyklu. Być może do zbliżenia doszło w czasie dni niepłodnych i nie ma najmniejszego powodu do niepokoju.
Pozdrawiam