Czy płyn, który nie był spermą, mógł mnie zapłodnić?

Podczas stosunku seksualnego, gdy partner był we mnie, wydzielił się płyn nie będący spermą (wcześniej nie miał wytrysku).

Witam serdecznie!
Płyn wydzielany z cewki moczowej przed wytryskiem to preejakulat, wydzielina gruczołów cewkowych będący naturalnym lubrykantem. Może on zawierać śladowe ilości plemników zdolnych do zapłodnienia. Płyn wypływający po ejakulcji to pozostałość spermy, z przewagą wydzieliny gruczołu krokowego. Ilość plemników jest w nim zbliżona.
Odpowiadając na Pani pytanie, istnieje możliwość ciąży. W celu jej wykluczenia proponowałabym wykonać test ciążowy po 14 dniach od daty ryzykownego zbliżenia.
Pozdrawiam