Jak można zapobiec wydzielaniu się płynu przed wytryskiem?

Mam problem, gdy kocham się z moim facetem. Z jego penisa wydziela się ciągle przezroczysta wydzielina, która mi przeszkadza i nie mogę też spełnić jego oczekiwań seksualnych. Jak ma temu zapobiec lub do jakiego lekarza ma się zwrócić?
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Obawiam się, że nie mam dla Ciebie dobrym wieści. Wspomniana przez Ciebie wydzielina to preejakulat, naturalna wydzielina gruczołów cewkowych i opuszkowo-cewkowych, będąca naturalnym lubrykantem. Ilość płynu jest cechą osobniczą i nie ma metod na zmniejszenie jego objętości.

Pozdrawiam