Czy Doxycyklina ma wpływ na włosy?

Dzień dobry, mam zacząć zażywać doksycyklinę przez tydzień (2x100 mg) na ureaplazmę. Jednak od poprzedniej antybiotykoterapii (pół roku temu, też doksycykliną przez tydzień) przerzedziły mi się nieco włosy, co wiąże właśnie z tym antybiotykiem, nie wiem czy słusznie. Czy powinnam zaczekać z przyjmowaniem doksycykliny, choćby dwa, trzy miesiące, aż włosy odzyskają swoją kondycję, czy może ureaplazma (która daje niewielkie objawy) jest pilniejsza do wylecznia? Dziękuję z góry za odpowiedź. 39 lat

Witam
Nie są opisane działania niepożadane opisane przez Panią. Doxycyklina nie wpływa na kondycję włosa
Pozdrawiam