Czy duże blizny na lewej nodze po operacjach ortopedycznych można usunąć na NFZ?

Mam duże blizny na lewej nodze po operacjach ortopedycznych.zrobiły się bliznowce. Czy jest możliwość starania się usuniecia na nfz

Dzień dobry, jeśli po przebytych operacjach powstały bliznowce a nie blizny, to po kolejnych zabiegach chirurgicznych również one powstaną. Bliznowce są również przeciwwskazaniem do wielu zabiegów naruszających ciągłość skóry.

Pozdrawiam