Czy efekt hallo jest normalny po szczepieniu soczewki ogniskowej?

po wszczepieniu soczewki 2- ogniskowej ,wieczorem występuje efekt ;hallo ',czy to jest normalne? , mam wątpliwości .

Dlatego nie zachowuje się w oku jak własna soczewka a widzenie nie jest takie jak w zdrowym młodym oku.
Efekt olśnienia czy rozproszenia światła może się zdarzać szczególnie wieczorem po operacji zaćmy i jest to zależna od wrażliwości każdego pacjenta. Im lepsza soczewka tym tych objawów mniej.
ODpowiadając na Pana pytanie - tak efekt halo może się zdarzać szczegolnie wiczorem.