Czy faktycznie mogę mieć złamaną kostkę?

Witam serdecznie, Niedawno rzekomo skręciłem staw skokowy w trakcie treningu (bieg). Tak mi powiedziano na izbie przyjęć, gdzie zrobiono zdjęcie RTG i wsadzono nogę w szynę. Dzisiaj byłem na kontroli w Poradni i lekarz kazał zrobić nowe RTG, gdyż tamtego mi nie wydali. Noga nie wyglądała dobrze jak na skręcenie. Obrzęk, ból. Lekarz dopatrzył się poza skręceniem złamania kostki, ale jak stwierdził, może to być "stare złamanie". Tylko, że ja nigdy wcześniej nie miałem złamanej kostki. Dostałem nową szynę do jutra i skierowanie na Oddział Chirurgi na leczenie operacyjne. Proszę kogoś kto się zna o ocenę tego zdjęcia, poniżej podaję link.  https://zapodaj.net/b2b66d524e471.jpg.html Jeżeli jest tam złamanie a z tego co widzę, to chyba tak, to jakim cudem lekarz na Izbie Przyjęć tego nie widział?!?! Czy może to być "stare złamanie" skoro normalnie trenowałem tyle lat i nigdy nie miałem problemu z tą nogą?? O jakie leczenie operacyjne chodzi, jak długo zaczekam (mam uprawnienia za krew i dawcę przeszczepu) i kiedy będę mógł trenować? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam, Robert.

nie ma złamania, nie trzeba operować , to zwapnienie więzadła po prawdopodobnie dawnym skręceniu