Czy ginekolog trafnie zdiagnozował torbiel jajnika?

Witam, Kilka dni temu byłam u ginekologa z powodu ze miałam bardzo skąpy okres do tego ze skrzepami i czarną krwią. Lekarz stwierdził u mnie torbiel lewego jajnika i powiedział ze jestem dopiero przed miesiączką, dodam ze mam nie regularny okres wiec nie wiem czy juz miałam ten okres gdy leciała tak czarna krew ze skrzepami czy mam ją dopiero dostać, dodam ze poprzedni okres dostałam 21 sierpnia a to krwawienie ze skrzepami własnie w tym obrębie. Więc nie wiem czy mam sie niepokoic czy lekarz sie pomylił czy oco chodzi.

To czy było pęknięcie pęcherzyka w danym cyklu widać przy USG. Stad lekarz wiedział czy jest Pani przed czy po miesiączce. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.