Czy moje badania mogą wskazywać na PCOS?

Witam. Potrzebuje pomocy w interpretacji wynikow, wizyte u lekarza mam dopiero za 3 tygodnie, wiec chcialam teraz mniej wiecej sie zorientowac jak jest. Od okolo 3 lat mam zaniki miesiaczki. Raz na 8 miesiecy, raz na pol roku, czasami na 2 miesiace. Poprzedni ginekolog zalecil mi branie luteiny. W październiku ubieglego roku zażylam ją i mialam w miare regularny okres do czerwca tego roku. Od konca lipca do pierwszych dni sierpnia znowu ją bralam, az dostalam okres. Pod koniec sierpnia poszlam do ginekologa w celu przepisania tabletek antykoncepcyjnych, aczkolwiek ginekolog zalecil badania hormonalne, cytologie i usg. Cytologie mam odebrac za mniej wiecej 2 tygodnie, a usg mam za 3. Z tego co widze na skierowaniu, aby sprawdzic czy choruje na PCOS. Badanie krwi robilam w 5 dniu miesiaczki. TSH: 1,689 norma (0,580-3,590) FT3: 2,69 norma (2,17-3,77) FT4: 0,96 norma (0,79-3,77) FSH: 7,76 norma (3,03-8,08) LH: 2,69 norma (1,80-11,78) Estradiol: 38,00 norma (21-251) Progestreon: 0,20 norma (0,1-0,3) Prolaktyna: 9,24 norma (5,18-26,53) Testosteron: 58,65 Wyniki nie wydaja mi sie najgorsze, ale wole sie zapytac czy to rzeczywiscie moze wskazywac na PCOS? Nie wiem czy to bardzo istotne, ale dodam ze mam skończone 18 lat.

Wyniki nie wskazują na PCOS. nie wiem jaka jest glukoza na czczo i jaki jest obraz jajników w USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.