Czy to możliwe, żeby PCOS po trzech latach przerodziło się w niewydolność przysadki?

Witam , 3 lata temu stwierdzono u mnie PCOS FSH- 8,34 ; LH- 14,63 mIU/ml. Ostatnio po wywołaniu miesiączki duphas***em robiłam badania w 4 dc a wyniki to : FSH- 4,55 [ faza f. 3,03-8,08] LH- 4,06 [f.f 2.39-6,60 mlU/ml] ESTRADIOL-- 42,00 [21-251 pg/ml] PROLAKTYNA - 13,83 ng/ml [5,18-26,53] . Dodam że nie miesiączkowałam 5 lat. czytałam że może to byc niewydolność przysadki. czy jest możliwe żeby PCOS po 3 latach przeszło w niewydolność przysadki??? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie wyjaśniają zaburzeń miesiączkowania (obecnie sa w normie). Nie sugerują też niewydolności przysadki, dlatego nie wiem skąd takie podejrzenie.