Czy globulki mogły spowodować, że nie dostałam okresu tylko plamienie?

Witam, Jestem 3 miesiące po porodzie, po połogu okres miałam już dwa razy cykle trwały 24-26 dni. Ginekolog przepisała globulki Chlorivag oraz takbeltki antykoncepcyjne Limetic które miałam zacząć brać jak dostanę okres. W 31 dniu cyklu dostałam plamienie myśląc że zaczyna się okres i zaczęłam brać Limetic jednak trwało to tylko 3 dni i nie było krwawienia tylko znikome ilości brązowego śluzu. Robiłam test ciążowy który wyszedł negatywny. Czy globulki mogły spowodować że nie dostałam okresu tylko plamienie? Czy tabletki będą miały jakieś działanie mimo że nie zaczęłam ich brać od pierwszego dnia cyklu? Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa i ustalenie optymalnego postępowania