Czy in vitro to jedyna szansa na ciążę?

Witam. Leczyłam się w klinice w Poznaniu. Robili mi i mojemu partnerowi wiele badań niestety badania: przeciwciała przeciw antygenom jajnika i przeciwciała p.plemnikowe nie wyszły dobrze. Lekarz stwierdził że wokół jajnika mam błonkę którą plemnik nie da rady przebić tylko to uniemożliwia mi zajście w ciąże.Lekarz Zalecił nam in vitro. Czy to jedyne dla nas wyjście?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez osobistych badań ciężko ocenić Państwa sytuację, jeśli ma Pani wątpliwości proszę udać się do innego ginekologa.
Pozdrawiam