Czy inomonoglobulina jest właściwym sposobem leczenia nabyteej polineropat?

Mam zbadana i stwierdzona polineropatie nabyta i od 4 lat jestem leczona tylko i wylacznie kroplowka z zawartoscia inomonoglobuliny ludzkiej i od 2016r,otrzymuje 80g,co miesiac.Czy to jest odpowiednie leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza neurologa prowadzącego leczenie