Czy iść do lekarza po uderzeniu w głowę?

Witam, otóż wczoraj walnelam sie głowa w ścianę kiedy chciałam wstać, nie bolało jakoś bardzo, jednak potem zaczęłam odczuwać lekki ból, dzisiaj tez lekki ucisk i pobolewanie z przerwami tylko nie wiem czy nie jest to może z nerwów. Czy powinnam iść do lekarza czy może jednak trochę panikuje? Byłabym wdzięczna za odpowiedz

Witam!
Odczekać kilka dni, jeżeli nie przejdzie to wówczas kontakt z traumatologiem lub lekarzem pierwszego kontaktu i wykonać odpowiednie badania.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.