Czy istnieją leki na problemy z utrzymaniem erekcji?

Witam, mam 33 lata i obserwuję u siebie problem z utrzymaniem erekcji w pozycjach w których dominuje kobieta (np. "na jeźdźca", "krzesło rozkoszy"). Problemy z erekcją miałem zawsze, występowały one, jak mi się wydaje z natury psychologicznej, zdarzały się podczas pierwszych stosunków, czy przy dużym stresie zewnętrznym. Czy istnieją może jakieś leki które obniżają ten rodzaj zdenerwowania? Dziękuję i pozdrawiam.

Witam!

W sytuacji zaburzeń erekcji związanych z problemami psychicznymi zalecana jest psychoterapia. Rozwiązanie wewnętrznych trudności i zmniejszenie odczuwanego lęku może znacząco poprawić jakość współżycia. Zachęcam do wizyty u seksuologa i rozpoczęcia pracy nad problemami.

Pozdrawiam