Narastające problemy z osiągnięciem erekcji

mam 60 lat mam trochu problemów w życiu prze to moja erekcja staje się coraz trudniejsza jak temu zaradzić?

Dzień dobry!

Proszę wybrać się do lekarza seksuologa wraz ze swoimi aktualnymi wynikami badań i informacją o aktualnie przyjmowanych lekach. Możliwe jest skuteczne leczenie farmakologiczne - leki pomagające uzyskać i utrzymać erekcję - oraz wsparcie i porady psychologiczne w tym zakresie.

Pozdrawiam!